Słodycze LikmarLikmar to firma z wieloletnią tradycją zajmująca się produkcją wyrobów cukierniczych, działająca na rynku od ponad 20 lat. Priorytetem naszej firmy jest przede wszystkim jakość produkowanych wyrobów, dlatego też szczególny nacisk kładziemy na wykorzystywane surowce. Z miłości do słodkości cały czas ulepszamy receptury i staramy się by nasze wyroby zaspokajały Państwa słodkie fantazje.

CO?

Nasza firma produkuje wyroby w pełni naturalne, wykorzystując surowce najwyższej jakości. By przenieść Państwa do krainy dzieciństwa staramy się by nasze wyroby przypominały smaki domowych wypieków naszych babć.

JAK?

Spośród innych producentów wyróżnia nas przede wszystkim to, że nasze wyroby tworzymy przy użyciu ręcznej technologii produkcji. Dzięki temu w produkcję każdego ciastka wkładamy całe serce, co powoduje tak niesamowity smak naszych ciastek.

DLACZEGO?

Z miłości do słodkości.

NASZ CEL?

W naszej firmie najważniejsza jest pasja tworzenia oraz najwyższa jakość smaku. Produkując wyroby pragniemy podzielić się z Państwem naszą miłością do słodkości.

Naszym głównym zadaniem jest osłodzenie świata. Dzięki naszej pasji pachnącej słodyczą chcemy sprawić by Państwo choć na chwilkę przenieśli się w świat magii słodkich smaków.

Największy nacisk kładziemy na jakość wytwarzanych wyrobów, bo wiemy jak ważna jest ona dla smaku.

DLA KOGO?

Dla małego, dużego, starszego, młodszego. Dla ukochanej i chłopaka, męża i żony, dziadka i babci. Dla smakosza, niejadka, obżarciucha, odchudzającego się. Dla każdego.

mix 2 1000